Komunikat opublikowany przed zawodami glosił:

Zawody Grand Prix 2010r. okręgu białostockiego – SANDACZ SIEMIATYCZ 06.06.2010r.

Klub Spinningowy Barwena zaprasza wszystkich miłośników spinningu na trzecie z kolei zawody z cyklu Grand Prix 2010r. okręgu Białostockiego. Zbiórka uczestników odbędzie się nad Zbiornikiem nr 2 w Siemiatyczach o godz 06:30, wjazd od ul. Głowackiego przy „nieukończonym hotelu”. Na miejscu zawodnicy zostaną poinformowani o obowiązujących wymiarach ryb i punktach przyznanych za złowienie poszczególnych gatunków, zgodnie z regulaminem sportowego połowu ryb. Podczas odprawy podane zostaną szczegóły dotyczące wyznaczonych sektorów.
I tura rozpocznie się o godzinie 7:00 i trwać będzie do godziny 11:00. Powrót do punktu sędziowskiego i zdanie kart startowych do godziny 11:15.
W przerwie, pomiędzy 11:15, a 12:15 organizator przewidział ognisko i kiełbaski.
II tura zawodów rozpocznie się o 12:15 i trwać będzie do godziny 16:15. Powrót do punktu sędziowskiego i zdanie kart startowych do godziny 16:30. Praca komisji sędziowskiej do godz. 17:00. O tej porze nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników i uhonorowanie zwycięzców. Wręczone zostaną puchary za zajęcie pierwszych trzech miejsc i puchar za najdłuższą rybę zawodów.
Zawody odbędą się na „żywej rybie”, w związku z czym zawodnicy zobowiązani są do posiadania podbieraków i siatek do przetrzymywania ryb do czasu ich zważenia i wypuszczenia.
Wstęp na zawody jest wolny i nie wymaga wcześniejszego potwierdzenia stawiennictwa.
Szczegółowych informacji udziela Prezes Barweny – Wojtek Sokołowski.
Serdecznie zapraszamy!!!

Wyniki:
1 miejsce - Wojciech Palczewski
2 miejsce - Andrzej Gorlewski
3 miejsce - Paweł Dąbrowski
Łowca Najdłuższej Ryby - Tomasz Ignatowicz (sandacz 56cm)

ARTFISH

 

® Prawa autorskie zastrzeżone. Publikowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych w tym serwisie zdjęć, grafik i opisów, bez wiedzy i zgody autora - wzbronione.
Copyright by Artfish