Brzana Bugu - 03.06.2012r KÓZKI

Niedziela 4 czerwca stała pod znakiem kolejnej edycji spinningowego Grand Prix okręgu Białystok. Miejscem zmagań podlaskiej śmietanki spinningowej był dziki Bug. Zawodnicy mieli stawić się na zbiórce w miejscowości "Kózki" tuż przy moście drogowym.
W zawodach wystartowało 23 zawodników m.in. z Białegostoku, Supraśla, Bielska Podlaskiego, Siemiatycz oraz odległego Augustowa.
Nie muszę chyba powtarzać po raz kolejny, że "Barwenowy" klimat był jak najbardziej pozytywny i każdy z wędkarzy startował w jak najlepszym humorze.
O godzinie 7:30 padł sygnał startu. Każdy udał się do wylosowanego przez siebie sektora i rozpoczął łowienie. Pogoda była w kratkę. Raz lekko mżył deszczyk a godzinę później słońce dawało się we znaki.

W pierwszej turze w sektorze "A" Bogdan Gorzelski zapunktował wymiarowym szczupakiem ( 51,3 cm) co dało mu pierwsze miejsce w sektorze. Łowcami bużańskich okoni w tym samym sektorze zostali także koledzy Mateusiuk Maciej, Paweł Dąbrowski, Sobolewski Adam oraz Jakubowski Mateusz.
W sektorze "B" Mariusz Waszkiewicz wyholował piękny okaz garbusa, który mierzył 32cm, jednak pierwsze miejsce przypadło Bartkowi Radź, który wrócił z wpisanymi w kartę zawodniczą 5 okoniami.

W przerwie między turami popis dali gospodarze- czyli ekipa z Siemiatycz. Chłopaki wzorowo ugościli wędkarzy serwując przepyszne potraw z grilla. O dobre samopoczucie zebranych przy grillu dbał przesympatyczny "kucharz", który przezabawnie naśladował Bohdana Smolenia.

Druga tura nie przyniosła już tak pozytywnych wyników jak tura pierwsza. Duża ilość zawodników schodziła z pustymi kartami zawodniczymi. Łowcami, którzy zaliczyli punktowane ryby byli: Mateusiuk Maciej, Gorlewski Andrzej, Bogucki Marek, Szostawicki Kamil, Gorzelski Bogdan i Ignatowicz Tomasz.
Finalnie po podliczeniu wyników odbyło się uroczyste wręczenie nagród.
1. Gorzelski Bogdan ( PZW Siemiatycze)
2. Mateusiuk Maciej ( PZW Siemiatycze)
3. Radź Bartek ( PZW Okoń Białystok)

Na zakończenie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia i rozjechaliśmy się do domów...

BENY

 

® Prawa autorskie zastrzeżone. Publikowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych w tym serwisie zdjęć, grafik i opisów, bez wiedzy i zgody autora - wzbronione.
Copyright by Artfish