MARCELINA - BO RYBKA LUBI PŁYWAĆ

 

Moja córka urodziła się w marcu 2015r. – znak zodiaku RYBA,
imię dostała też związane z rybą – MarceLINa (to akurat jest przypadek – po prostu fajne imię). Czego więcej może chcieć zapalony wędkarz? Chyba tylko tego, by Ta rybka mogła pływać, a z tym może już nie być tak prosto.

 

Marcelina od urodzenia choruje na artrogrypozę czyli wrodzoną sztywność stawów. Choroba nie postępująca, ale maksymalnie utrudniająca normalne życie. Chorobą objęte są stopy (stawy skokowe) oraz dłonie (palce oraz nadgarstki). Zanim ukończyła 10 miesięcy przeszła dwie operacje, potem dwie kolejne, mające na celu korekcję stóp. Po każdej operacji konieczne są intensywne zabiegi rehabilitacyjne, których koszt sięga 1000zł miesięcznie.
 
Chcesz pomóc? Chcesz sprawić by rybka mogła pływać?


Przekaż 1% swojego podatku

KRS: 0000270809        
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE wpisz: Kaczurak, 4908

 

Możesz też przekazać darowiznę

Fundacja Avalon
Rachunek: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
W tytule wpisz: Kaczurak, 4908

Darowiznę można odliczyć od podatku (link do strony fundacji AVALON z objaśnieniem) i (link do strony o rozliczeniach PIT)

 


06.12.2016r.

Nadszedł czas by podziękować.
Rok chyli się ku końcowi, więc wypada go podsumować. Dla mnie i mojej rodziny był on czasem próby - próby wiary, siły, miłości i zaangażowania. Daliśmy z siebie wszystko, by pomóc naszej córce Marcelinie w jakże trudnym dla niej czasie.
Trafiliśmy na dobrych lekarzy, dotarliśmy do najlepszych rehabilitantów. To wszystko nie udało by się, gdyby nie Wasza pomoc i udzielone wsparcie, tak znajomych, jak i osób których nie dane nam było osobiście poznać, wielkodusznych i bezinteresownych. 
W październiku urzędy skarbowe przekazały fundacji, w której jesteśmy zarejestrowani, wpłaty 1% podatku i okazało się, że możemy być spokojni o kolejny rok zabiegów rehabilitacyjnych dla Marceliny.
Dziś są Mikołajki, a jak ujął to papież Jan Paweł II - św. Mikołaj jest „patronem daru człowieka dla człowieka”. W tak szczególnym dniu, ze szczególnej okazji, chciałbym w imieniu swoim, jak i Marceliny podziękować za okazane serce. 
Przed nami jeszcze długa droga, kolejne operacje, ale efekty są widoczne i dążymy do tego by mała rybka mogła być w jak największym stopniu sprawna. 
Jeszcze raz dziękuję, a z nową akcją pomocową startujemy już w styczniu.
Artur i Agnieszka Kaczurak

 

 

 

 

Dziękuję w imieniu Marceliny – ARTFISH (Artur Kaczurak)

 

® Prawa autorskie zastrzeżone. Publikowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych w tym serwisie zdjęć, grafik i opisów, bez wiedzy i zgody autora - wzbronione.
Copyright by Artfish